O szkole | Szkoła językowa Nasza Europa | kurs językowy angielski, niemiecki Szczecin

O szkole

Pomorska Szkoła Psychologii i Informatyki od lutego 2011 roku jest organizatorem Dofinansowanego Projektu Językowego Nasza Europa. Posiadamy doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego i hiszpańskiego. Uczestnicy mogą brać udział w kursach od poziomu A1 do B2. Nauka odbywa się w cyklach trzymiesięcznych z możliwością kontynuacji na kolejny okres 3 miesięcy.
Zajęcia prowadzą młodzi, ambitni i energiczni lektorzy, którzy nie poprzestają na formie nudnego wykładu, a przyjemne i przestronne sale, wyposażone w sprzęt multimedialny usprawniają i umilają zdobywanie wiedzy. Nauczanie odbywa się w grupach kilkuosobowych w godzinach porannych i popołudniowych oraz w weekendy. Nauczanie prowadzimy w oparciu o założenia metodyczne podporządkowane wymaganiom stawianym przy egzaminach z certyfikatem. Nad procesem nauczania czuwa profesjonalny nadzór metodyczny.
Kształtujemy i rozwijamy cztery sprawności językowe tj. czytanie, słuchanie ze zrozumieniem, mówienie i pisanie. Gramatykę wprowadzamy stopniowo, wykorzystujemy nowoczesne techniki dydaktyczne. Zróżnicowane typy ćwiczeń zapewniają aktywne uczestnictwo, dzięki czemu możliwe jest nabywanie właściwych nawyków językowych. Do nauczania wykorzystujemy nowoczesne podręczniki oraz zestawy różnorodnych pomocy dydaktycznych.

Szkoła NASZA EUROPA to lider w nauczaniu języków obcych w Szczecinie. Gwarantujący doskonałą jakość, przy najniższej cenie na rynku. Uczymy słuchaczy tak, aby po zaliczeniu wszystkich przewidzianych programem testów, mogli zdać egzaminy z certyfikatem kolejnych stopni. Kształtujemy i rozwijamy wszystkie sprawności językowe: czytanie, słuchanie, mówienie i pisanie. Zróżnicowane typy ćwiczeń stymulują aktywne uczestnictwo, dzięki czemu możliwe jest nabywanie właściwych nawyków językowych. Do nauczania wykorzystujemy nowoczesne podręczniki oraz różnorodne pomoce dydaktyczne.

Szkoła NASZA EUROPA to możliwość rozpoczęcia nauki w każdej chwili - ponieważ nauka u nas trwa w cyklach 3 miesięcznych. Na podstawie testu, który rozwiążesz w domu i wyślesz nam on-line, pomożemy Ci wybrać właściwy poziom nauki.

Szkoła NASZA EUROPA to możliwość dostosowania oferty do Twoich oczekiwań.

Szkoła NASZA EUROPA to przede wszystkim nauczyciele, starannie wyselekcjonowani przez nadzór pedagogiczny, który czuwa, aby proces nauczania przebiegał w sposób umożliwiający zdanie egzaminów z certyfikatem. Są wśród nich absolwenci wydziałów filologii renomowanych uczelni, praktycy oraz egzaminatorzy.

Szkoła NASZA EUROPA to możliwość kontynuacji nauczania.

Szkoła NASZA EUROPA to dodatkowo 10 godzinny praktyczny kurs obsługi programu MS Excel na poziomie podstawowym.

Szkoła NASZA EUROPA to kursy standardowe - praca z podręcznikiem, kursy konwersacyjne w różnych godzinach w tygodniu i w weekendy.

Zapraszamy – zacznij z nami swoja przygodę z językiem obcym, sprawdź w bocznym menu propozycję kursów, która będzie dla Ciebie najkorzystniejsza.

Nauka w Szkole NASZA EUROPA realizowana jest na podstawie tej skali CEF (Common Europen Framework).

Pomorska Szkoła Psychologii i Informatyki proponuje: