Zapisy Online | Szkoła językowa Nasza Europa | kurs językowy angielski, niemiecki Szczecin

Zapisy Online

3 + 3 =
W związku z przystąpieniem do projektu „Nasza Europa” oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i przyjmuję do wiadomości, iż: administratorem moich danych osobowych jest: Nasza Europa, ul. H. Dąbrowskiego 38-40, 70-100 Szczecin. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek odmowa ich podania skutkuje brakiem możliwości udziału w projekcie. Masz prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Rekrutacja składa się z 5 etapów:

1. Wybierz Projekt odpowiedni dla siebie. Sprawdź ofertę, czy chcesz uczyć się w ciągu dnia rano, czy wolisz po pracy – popołudniu a może chcesz w sobotę lub niedzielę.

2. Wypełnij formularz - określ jaki język Cię interesuje, jaki deklarujesz poziom znajomości języka, kiedy chcesz rozpocząć i jakie godziny preferujesz. W kolejnym kroku pojawi się test kwalifikacyjny, który jest potrzebny do określenia odpowiedniego poziomu znajomości języka. Jeśli interesuje Cię poziom początkujący (0 - nie znasz języka) - zaznacz to a zaproponujemy Ci grupę bez wypełniania testu - test nie pojawi się.

3. Test. Napiszesz odpowiedni dla siebie test, który wyświetli Ci się po wypełnieniu formularza, dowiesz się jaki jest Twój poziom znajomości języka.

4. Wybór grupy. Wiemy już jakie masz oczekiwania, predyspozycje i poziom znajomości języka - możemy wybrać odpowiednią dla Ciebie grupę.

5. Zaczynamy naukę. Zapraszamy na zajęcia. Sala, miejsce, lektor, kawa i darmowy parking czekają na Ciebie.

Wypełnienie zgłoszenia wiąże się z akceptacją regulaminu projektu.