Zapisy Online | Szkoła językowa Nasza Europa | kurs językowy angielski, niemiecki Szczecin

Zapisy Online

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziała spamowi
4 + 8 =

Rekrutacja składa się z 5 etapów:

1. Wybierz kurs odpowiedni dla siebie. Sprawdź ofertę, czy chcesz uczyć się w ciągu dnia rano, czy wolisz po pracy – popołudniu a może chcesz w sobotę lub niedzielę.

2. Wypełnij formularz - określ jaki język Cię interesuje, jaki deklarujesz poziom znajomości języka, kiedy chcesz rozpocząć i jakie godziny preferujesz. W kolejnym kroku pojawi się test kwalifikacyjny, który jest potrzebny do określenia odpowiedniego poziomu znajomości języka. Jeśli interesuje Cię poziom początkujący (0 - nie znasz języka) - zaznacz to a zaproponujemy Ci grupę bez wypełniania testu - test nie pojawi się.

3. Test. Napiszesz odpowiedni dla siebie test, który wyświetli Ci się po wypełnieniu formularza, wynik testu trafi do nas i skontaktujemy się z Tobą z propozycją terminu..

4. Wybór grupy. Wiemy już jakie masz oczekiwania, predyspozycje i poziom znajomości języka - możemy wybrać odpowiednią dla Ciebie grupę.

5. Zaczynamy naukę. Zapraszamy na zajęcia. Sala, miejsce, lektor, kawa i darmowy parking czekają na Ciebie.
Wypełnienie zgłoszenia wiąże się z akceptacją regulaminu zajęć.Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Nasza Europa z siedzibą w Szczecinie ul. J.H. Dąbrowskiego 38/40 . Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz konieczne do realizacji umowy. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o treść art. 6 ust. 1 pkt a, pkt c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo do żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych do innego administratora danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej jednak niż przez okres 2 (dwóch) lat od daty złożenia zgłoszenia uczestnictwa. Pani/Pana dane osobowe firma Nasza Europa z siedzibą w Szczecinie może przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami przez okres 3 (trzech) lat. W przypadku zaistnienia wątpliwości lub jakichkolwiek pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych przez firmę Nasza Europa z siedzibą w Szczecinie, prosimy o kontakt pod adresem e-mail: rodo@psi.edu.pl